Ta oferta pracy jest nieaktualna od 120 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży w dziale bydła

  • Ostróda, Lubawa, Iława, Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy ekspertem w żywieniu zwierząt
    i liderem w dostarczaniu rozwiązań żywieniowych na polskim rynku paszowym.

    Jesteśmy pracodawcą, dla którego ważni są ludzie.
    SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
    w dziale bydła
    Miejsce pracy: Elbląg, Iława, Lubawa, Ostróda
    Teren pracy: woj. warmińsko-mazurskie, woj. pomorskie

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego – preferowane kierunki: zootechnika, rolnictwo lub pokrewne,
    • umiejętności budowania długofalowych relacji biznesowych z klientem,
    • zdolności negocjacyjnych, organizacyjnych, otwartości i komunikatywności,
    • wytrwałości i ambicji w dążeniu do osiągania celów,
    • znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office),
    • prawa jazdy kat. B.,
    • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

    Dodatkowo wysoko cenimy:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

    Główne obowiązki na tym stanowisku:

    • sprzedaż pasz, koncentratów, premiksów oraz preparatów mlekozastępczych dla cieląt,
    • realizacja polityki handlowej na wyznaczonym terenie,
    • realizacja planów sprzedaży,
    • doradztwo i opieka nad klientami,
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
    • dbanie o wizerunek firmy,
    • monitorowanie działań konkurencji.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zapraszamy na naszą stronę internetową