Ta oferta pracy jest nieaktualna od 182 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży w dziale Key Accounts

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polskim oddziałem Raja Group - europejskiego lidera w sprzedaży opakowań, obecnego w 18 krajach. Zespół naszych specjalistów doradza Klientom w doborze optymalnych metod pakowania. Nasza oferta to ponad 2500 produktów z dostawą na następny dzień i najwyższe standardy obsługi.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

    SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY W DZIALE KEY ACCOUNTS (Stacjonarny)

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa i realizacja zamówień Kluczowych Klientów firmy
    • Rozwój sprzedaży do Kluczowych Klientów
    • Przygotowywanie ofert na produkty niestandardowe
    • Przygotowywanie oraz negocjacje indywidualnych warunków współpracy z Kluczowymi Klientami
    • Obsługa posprzedażowa Kluczowych Klientów
    • Współpraca z Przedstawicielami Key Accounts w terenie.
    • Współpraca z Działem Zakupów oraz dostawcami na niestandardowe produkty
    • Tworzenie analiz i zestawień sprzedażowych (excel)

    Wymagania:

    • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klientów B2B
    • Wykształcenie wyższe
    • Bardzo dobra obsługa środowiska MS Office (w szczególności excel)
    • Zdolności analityczne
    • Systematyczność i dbałość o szczegóły
    • Entuzjazm i nastawienie na rozwój
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
    • Pracę w międzynarodowej firmie, będącej europejskim liderem w swojej branży
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów w dynamicznie działającej, międzynarodowej firmie
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa).
    • Miejsce pracy: Okęcie

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, a w treści dokumentów aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: „Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015. poz. 2135), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Rajapack Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowej 62.”