Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży w Dziale Produktów

mPTech Sp. z o.o.

  • Krakowska 119, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Krakowska 119

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • rozwój sprzedaży marek własnych w sieciach handlowych

  • badanie i raportowanie potrzeb Klienta, dbanie o dobre relacje i przepływ informacji z kupcami

  • codzienna współpraca z działem produktowym w zakresie wyboru właściwych produktów

  • tworzenie dedykowanych ofert handlowych

  • uczestnictwo w negocjacjach handlowych

  • współpraca z różnymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • doświadczenie handlowe

  • łatwość w prowadzeniu prezentacji handlowych

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • determinacja w działaniu i nastawienie na realizację celów długoterminowych

  • zdolności negocjacyjne

  • dobra organizacja pracy, szybkość działania

  • umiejętność badania potrzeb klienta

  • umiejętność budowania długofalowych relacji i kontaktów biznesowych

  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym

To oferujemy

  • interesującą pracę w polskiej firmie dla prestiżowych klientów

  • realny wpływ na strategię biznesową firmy i jej wyniki

  • know-how w zakresie różnych grup produktowych i kanałów dystrybucji

  • atmosferę pracy sprzyjającą kreatywności i otwartości na wymianę doświadczeń

  • możliwość nawiązania stabilnej i długotrwałej współpracy

  • lokalizacja blisko centrum Wrocławia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Jeśli podoba Ci się to, co robimy i chciałbyś współtworzyć portfolio oraz sukces naszych marek, to zapraszamy. Aplikuj śmiało!

Sukcesywnie rozwijamy naszą ofertę i doświadczenie w produkcji smartfonów, telefonów komórkowych i elektroniki użytkowej. Koncentrujemy się na dostarczaniu najwyższej jakość produktów w konkurencyjnej cenie. Naszą pozycję rynkową budujemy w oparciu o rzetelną współpracę z partnerami i wsłuchiwanie się w głosy klientów.

Przewiń do profilu firmy