Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży w firmie deweloperskiej (rynek pierwotny)

Duda Development O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie sprzedaży lokali mieszkaniowych

  • Prezentowanie nieruchomości

  • Negocjacje z klientami w zakresie podpisywania umów deweloperskich

  • Udział w procesie finalizacji transakcji

  • Kompleksowa obsługa posprzedażowa

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów z działań sprzedażowych

  • Analiza potrzeb i możliwości klientów

  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z klientami

  • Budowanie wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży mieszkań w firmie deweloperskiej (warunek konieczny)

  • Znajomość lokalnego pierwotnego rynku nieruchomości mieszkaniowych

  • Znajomość ustawy deweloperskiej

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu technik sprzedaży i negocjacji

  • Umiejętność prowadzenia efektywnych negocjacji handlowych

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętności budowania dobrych relacji z klientami

  • Otwartość, komunikatywność, nienaganna kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

  • Kreatywność i twórcze podejście do wykonywanych obowiązków

  • Samodyscyplina, silna motywacja i zorientowanie na cel

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę na zastępstwo

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, ambitnym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dofinansowanie pakietu Multisport/Medicover

Duda Development

Duda Holding zarządza spółkami działającymi w wielu obszarach biznesowych: od inwestycji poprzez finanse, motoryzację i nieruchomości aż po przemysł. Obecnie dla wchodzącej w skład Duda Holding spółki z sektora nieruchomości Duda Development poszukujemy, w związku z intensywnym rozwojem projektów mieszkaniowych, osoby na stanowisko

Przewiń do profilu firmy