Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży maszyn do obróbki drewna

CRISSWOOD Mateusz Kaźmierczak

3 00011 000 brutto / mies.
  • Koszelówka 1, Koszelówka (pow. płocki)
    Koszelówka (pow. płocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

1

Koszelówka (pow. płocki)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz prowadzenie sprzedaży telefonicznej,

  • Prowadzenie sprzedaży międzynarodowych w tym międzykontynentalnych,

  • Poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży oraz nowych produktów powiązanych i importowanie ich do kanałów sprzedaży,

  • Koordynacja kanałów sprzedaży,

  • Analiza polityki cenowej, konkurencji,

  • Posprzedażowa opieka nad klientem,

  • Prowadzenie instruktażu w miejscu produkcji lub u klienta,

  • Koordynacja dostaw do klienta oraz dostaw do produkcji,

  • Praca nad edukacją o produktach,

  • Kontrola jakości produktu z zamówieniem.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność w języku angielskim (min. poziom B1),

  • Zdolności sprzedażowe oraz umiejętności interpersonalne,

  • Zdolności organizacyjne oraz umiejętność zaangażowania się w długoterminowy projekt,

  • Poczucie estetyki,

  • Aktywny profil na Facebook,

  • Podstawowa znajomość Facebook, WordPress, WooCommerce,

  • Podstawowa wiedza dotycząca obsługi celnej,

  • Umiejętność obróbki zdjęć, przygotowania prezentacji wizualnych,

  • Prawo jazdy B2,

  • Ciągła chęć nauki i pozyskiwania nowych umiejętności,

  • Mile widziany status studenta/ucznia i wiek poniżej 26 roku życia.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 3000 zł brutto w 3 miesięcznym okresie próbnym, plus 1000 zł za spełnione realne, wynikające z obowiązków cele sprzedażowe, 5000 zł brutto i więcej w przypadku satysfakcjonującej sprzedaży po okresie próbnym (do negocjacji),

  • Wysokie prowizje za sprzedaż,

  • Dostęp do darmowych szkoleń, kurs z języka angielskiego,

  • Przygotowany system sprzedażowy ułatwiający duplikacje sprzedaży,

  • System logistyczny ułatwiający dostarczenie produktów,

  • System komunikacji w firmie oparty o najnowsze aplikacje,

  • Pożądany produkt główny (trak taśmowy),

  • Praca w biurze 5 dni w tygodniu, zlokalizowanego nad jeziorem, z widokiem na las,

  • Dostosowanie tygodnia pracy według potrzeb (możliwość pracy w weekendy),

  • Wyżywienie, oraz możliwość noclegu,

  • Dostęp do specjalistycznych szkoleń, książek, audiobooków,

O nas

Firma CrissWood jest jedynym dystrybutorem produktów marki traktasmowy.pl. Od 2 lat z sukcesem sprzedajemy pilarki taśmowe (traki) online. Posiadamy sprawnie działający e-commerce, silną strukturę firmy, dystrybutorów w kilku krajach UE. Mamy ogromną ambicję, aby sprzedawać produkty na kilku kontynentach!

Sprawdź Naszą stronę >>> crisswood.com

Sprawdź Nasz firmowy profil na Facebooku >>> facebook.com/CrissWoodSawmills

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy pracownika, który w dalszym ciągu będzie rozwijał i koordynował sprzedaż w Polsce i za granicą.