Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży w Handlu międzynarodowym z językiem francuskim i angielskim

TOPUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Mydlana 1, Psie Pole, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Mydlana 1

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa sprzedażowa hurtowych kontrahentów zagranicznych [B2B]

  • Pozyskiwanie klientów na rynkach zagranicznych – budowanie i utrzymywanie trwałych relacji

  • Prowadzenie korespondencji handlowej i komunikacji telefonicznej z kontrahentami zagranicznymi, sporadyczne wizyty u klientów, reprezentowanie firmy na targach i spotkaniach

  • Analiza rynku i potencjalnych klientów

  • Negocjowanie warunków współpracy

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego i francuskiego w mowie i piśmie [warunek konieczny]

  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w handlu zagranicznym

  • Znajomość i zrozumienie modeli biznesowych przedsiębiorstw

  • Łatwość i skuteczność w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Gotowość do podróży biznesowych w celu rozwijania relacji i szukania nowych obszarów do rozwoju

To oferujemy

  • Współpracę z międzynarodowymi kontrahentami w zgranym zespole zmotywowanych ludzi.

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w trybie hybrydowym

  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych, ustawiczne szkolenia wewnętrzne, możliwość rozwoju i awansu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity:

  • Multisport, Luxmed, nauka języków obcych, ubezpieczenie na życie, pizza day, paczki mikołajkowe dla dzieci, bonusy świąteczne, dofinansowanie podnoszenia kwalifikacji, preferencyjne pożyczki pracownicze, wczasy pod gruszą, elastyczny czas pracy, prezenty jubileuszowe

  • Fantastyczną atmosferę w zespole, imprezy i wyjazdy integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • prezenty jubileuszowe i urodzinowe

  • bony świateczne

  • paczki świąteczne dla dzieci

Osoby zainteresowane, spełniające kryteria prosimy o przesłanie dokumentów [CV, list motywacyjny] poprzez przycisk Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się w wybranymi osobami.

Jesteśmy liderem na międzynarodowym rynku materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i stale się rozwijamy. Współpracujemy z dostawcami, vendorami, klientami z 5 kontynentów, mówimy w 11 językach. Pracujemy na zaawansowanych systemach analizujących rynek i efektywność transakcji handlowych. Nasza firma we Wrocławiu to nowoczesny office i świetnie zorganizowane, wielkopowierzchniowe centrum logistyczne.

Planujemy terytorialny rozwój firmy, do czego potrzebujemy doświadczonych, zaangażowanych i oddanych ludzi.

Nasz zespół handlowy to zgrana, dojrzała drużyna zaufanych ludzi, dla których praca to nie tylko obowiązki, ale również frajda i płaszczyzna do budowania relacji. Dbamy zarówno o wysoką efektywność biznesu, jak i komfort naszej pracy. Zaufanie, szacunek, odpowiedzialność i współpraca to kluczowe wartości naszej firmy.

Zobacz więcej: www.topus.pl

Przewiń do profilu firmy