Specjalista ds. Sprzedaży w kanale e-commerce

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 21.09.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 21.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ponad 60-letnia tradycja firmy przerodziła się w ogromny potencjał sięgający oddziałów w 42 krajach, w tym 7 centrów produkcyjnych, na niemal wszystkich kontynentach. Światowe uznanie, globalne doświadczenie oraz zaufanie inżynierów i wykonawców na całym świecie – to pewne fundamenty gwarancji bezpieczeństwa fischer.

    Nasze produkty zrewolucjonizowały rynek mocowań na świecie. Nie osiadamy jednak na laurach, nieustannie oddając naszym klientom do dyspozycji nowoczesne, innowacyjne rozwiązania. Szeroki i komplementarny asortyment pozwala na bezpieczne zamocowanie niemal wszystkiego - bez względu na otaczające warunki.

    Innowacyjność to dla nas odwaga w poszukiwaniu nowych rozwiązań i precyzja w twórczym podejściu do kolejnych wyzwań.

    Jeśli chcesz razem z nami budować te wartości i jednocześnie stać się częścią naszego zespołu – aplikuj i dołącz do najlepszych!

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • Współpraca z firmami oferującymi sprzedaż poprzez sklepy internetowe,
    • Rozwijanie działalności firmy poprzez zarządzanie i obsługę platformy B2B i B2C oraz  e-commerce,
    • Wzmacnianie pozycji firmy w kanale e-commerce – dbałość o pozycjonowanie i wizerunek marki na stronach e-sklepów,
    • Kreowanie akcji promocyjnych dla klientów w kanale e-commerce
    • Budowanie relacji z kontrahentami na terenie całego kraju.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Minimum 2 letniego doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze e-commerce,
    • Znajomości trendów na rynku e-commerce i narzędzi wspierających sprzedaż,
    • Wysokich zdolności analitycznych oraz znajomości narzędzi analitycznych,
    • Wykształcenia wyższego,
    • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • Samodzielności i dobrej organizacji pracy,
    • Prawa jazdy kat. B.

    W zamian oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie, oferującej produkty o rozpoznawalnej marce i wysokiej jakości,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,
    • Szansę podnoszenia kwalifikacji zawodowych i szkolenia,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Pakiet socjalny.

    Życiorys i list motywacyjny prosimy przesłać klikając przycisk APLIKUJ TERAZ

    Zapraszamy na stronę

    www.fischerpolska.pl

    Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej: „Rozporządzenie”, informuję, że:

    1. administratorem Państwa danych osobowych będzie fischer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, adres: ul. Albatrosów 2, 30-716 Kraków, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000163317, NIP 6792216060, kapitał zakładowy: 5.700.000 PLN (dalej: Spółka);
    2. Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Spółki, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym. Państwa dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia;
    3. Państwa dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnej zgody, wyrażonej poprzez wysyłanie nam swojego zgłoszenia rekrutacyjnego i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    4. mogą Państwo cofnąć swoja zgodę na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie, kontaktując się pod adresem: [email protected] . wycofanie Państwa zgody będzie pozostawało bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przez administratora, dokonanego na podstawie Państwa zgody przed jej cofnięciem;
    5. w przypadku zamiaru przetwarzania Państwa danych osobowych w innych celach niż wskazane powyżej, Spółka zobowiązana będzie do wykazania odpowiedniej podstawy prawnej takiego przetwarzania;
    6. Państwa dane osobowe mogą być udostępniane przez Spółkę osobom trzecim, w tym dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych lub upoważnionym organom państwowym;
    7. Spółka nie zamierza przekazywać Państwa danych osobom do państw trzecich;
    8. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę przez okres do 6 miesięcy po zakończeniu emisji ogłoszenia;
    9. mają Państwo prawo dostępu do Państwa danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo sprzeciwu wobec przetwarzania i żądania ich przeniesienia do innego administratora danych osobowych, jeśli przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany;
    10. mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych), jeśli przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Spółkę będzie naruszało postanowienia Rozporządzenia.

    W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: [email protected]