Ta oferta pracy jest nieaktualna od 256 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży w obszarze nieruchomości

  • Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 08.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gratka.pl to jeden z wiodących serwisów internetowych w Polsce, którego właścicielem jest Polska Press Grupa. Łącznie serwisy internetowe Polska Press Grupy odwiedza około 15mln użytkowników, a Gratkę – 4mln. Jako wydawca Internetu zajmujemy 10 miejsce w Polsce. Na gratka.pl klienci biznesowi i indywidualni znajdują przestrzeń dla siebie w aż 17 branżach

    Aktualnie rozbudowujemy nasz zespół i poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Jaki jest cel tego stanowiska?

    Jako Specjalista ds. Sprzedaży będziesz odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań internetowych serwisu Gratka.pl. W obszarze Twojego zainteresowania będą przede wszystkim Klienci B2B rynku nieruchomości.

    Szczególnie zależy nam na Tobie, jeżeli:

    • Masz doświadczenie w branży Nieruchomości, szczególnie na rynku pierwotnym
    • Wysoko cenimy także inne doświadczenie w sprzedaży B2B
    • Jesteś ukierunkowany na realizację celów
    • Posiadasz prawo jazdy kategorii B.
    • Lubisz pracę, która wymaga od Ciebie wielu spotkań w terenie

    I po prostu - lubisz sprzedaż!

    Poznaj nas - przed zaaplikowaniem poszukaj informacji o
    Polska Press Grupie i zapoznaj się z naszym produktami!

    Zadania:

    • Pozyskiwanie Klientów
    • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Prezentowanie oferty i dbałość o wizerunek spółki
    • Rekomendowanie kierunków rozwoju produktów skierowanych do sektora klientów biznesowych

    Oferujemy:

    • Pracę w ogólnopolskiej firmie o bogatym portfolio produktów
    • Wsparcie marketingowe
    • Umowę o pracę
    • Uczestnictwo w wydarzeniach branżowych w funkcji wsparcia procesu sprzedaży

    Więcej informacji o firmie: www.polskapress.pl

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”