Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży w Obszarze Ubezpieczeń

PEKAO LEASING SP. Z O.O.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa produktów ubezpieczeniowych dystrybuowanych przez Spółkę,

  • wsparcie sieci sprzedaży w realizacji zakładanych celów sprzedażowych,

  • przygotowanie przy współpracy z Zakładem Ubezpieczeń indywidulnej oferty ubezpieczenia,

  • kontakt z klientem, celem omówienia potrzeb ubezpieczenia,

  • weryfikacja zakresu ubezpieczeń,

  • sporządzanie raportów,

  • wystawianie dokumentów ubezpieczeniowych.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w agencji ubezpieczeniowej,

  • wiedza merytoryczna z zakresu ubezpieczeń i regulacji prawnych w tym obszarze,

  • umiejętność budowania relacji i łatwość komunikacji,

  • biegła obsługa MS Office, w tym wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

  • umiejętność pracy pod presją czasu z zachowaniem wysokiej jakości wykonywanej pracy,

  • samodzielność, terminowość, skrupulatność,

  • umiejętność organizacji pracy własnej.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet benefitów pozapłacowych,

  • pracę w dynamicznej, nastawionej na zmianę organizacji,

  • hybrydowy model pracy, tj. praca zarówno w biurze (w dobrym standardzie i w świetnej lokalizacji – biurowiec Focus) oraz praca zdalna.

Firma prowadzi działalność biznesową dedykowaną wsparciu finansowemu sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji w obszarze leasingu.

W związku z dynamicznym rozwojem nowoczesnych kanałów dystrybucji umożliwiających wielostronny dostęp do oferowanych usług obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy