Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży w RCS

KIR S.A.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie aktywnego procesu sprzedaży usług oraz produktów oferowanych przez KIR oraz pozyskiwanie nowych klientów na usługi KIR;

  • Bezpośrednia, obsługa Klienta w Oddziale w zakresie produktu - podpis elektroniczny Szafir;

  • Generowanie certyfikatów i przygotowanie zestawów do wydania;

  • Wsparcie techniczne Klienta w zakresie produktu - podpis elektroniczny Szafir;

  • Pełna obsługa i weryfikacja dokumentów Klientów oraz ich archiwizacja;

  • Obsługa finansowo-księgowa Klienta;

  • Dostarczanie certyfikatów do klientów na terenie Lublina i województwa lubelskiego;

  • Obsługa Banków Spółdzielczych w zakresie realizowanej współpracy;

  • Utrzymywanie kontaktów z istniejącymi klientami (odnowienia ważności certyfikatów oraz odpowiedzialność za wzrost sprzedaży);

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z procesem sprzedaży i obsługi Klienta.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta i sprzedaży (min 2 lata),

  • Umiejętności nawiązywania, utrzymywania i rozwijania relacji z Klientami,

  • Komunikatywność, otwartość, pozytywne nastawienie,

  • Nastawienie na wyniki i umiejętność pracy w zespole i zgodnie z procedurami,

  • Dynamika i szybkie tempo pracy,

  • Systematyczności, wytrwałość w działaniu,

  • Konsekwencja w egzekwowaniu ustaleń z klientami i współpracownikami,

  • Jakość i profesjonalizm w pracy,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

KIR S.A.

KIR jest kluczowym podmiotem infrastruktury polskiego sektora bankowego. Zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo w zakresie świadczonych usług, dążąc do efektywnego wspierania rozwoju obrotu bezgotówkowego.

Wykorzystując unikalne w skali polskiego rynku kompetencje i doświadczenie, KIR rozwija i dostarcza rozwiązania systemowe dopasowane do potrzeb sektora bankowego oraz aktywnie uczestniczy w procesie cyfryzacji administracji publicznej.

Przewiń do profilu firmy