Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym Orange

  • Jelenia Góra, Trzebnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.11.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 15.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    (Umowa o pracę na czas określony)

    Trzebnica, Świętej Jadwigi 12

    Jelenia Góra, Pl. Ratuszowy 56

    Gliwice, Lipowa 1 CH FORUM

    Zielona Góra, Stefana Batorego 128 CH Focus

    Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milinów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

    Nasz
    Standard

    Umowa
    o pracę
     Rekrutacje
    wewnętrzne

    Nowoczesne
    środowisko pracy
     Programy rozwojowe
    i systemy szkoleń
    Zadania

    Zadania

    • sprzedaż i promowanie oferty Orange w Salonie Sprzedaży
    • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
    • obsługę klientów zgodnie ze standardami Orange
    • edukowanie klientów z zakresu nowych technologii
    • stałe uaktualnianie wiedzy o ofertach Orange oraz rynku telekomunikacyjnym
    Pasujesz
    do nas jeżeli

    Pasujesz do nas, jeżeli:

    • posiadasz umiejętność słuchania i odpowiadania na potrzeby klientów
    • jesteś gotowy/a do bycia doradcą i opiekunem klientów
    • interesujesz się nowymi technologiami
    • masz pasję i dynamizm w realizacji zadań
    • dbasz o satysfakcję klientów
    • jesteś skuteczny/a w działaniu
    • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów
    Mamy
    dla Ciebie
    Prywatną opiekę medyczną
    Internet i telefon bez limitu

    Kartę sportową bez limitów
    Szkolenia produktowe i sprzedażowe

    Zapytaj
    o szczegóły

    Rekruter

    Sławomir
    Pietkun
    [email protected]

    Trzebnica- Aplikuj
    Jelenia Góra - Aplikuj
    Gliwice - Aplikuj
    Zielona Góra - Aplikuj

    Typowy dzień pracy w Orange
    znajdziesz na orange.jobs

    bottom