Ta oferta pracy jest nieaktualna od 50 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym Orange

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds. sprzedaży w Salonie firmowym Orange

    Salon firmowy Orange; Kielce, CH Korona

    Jesteśmy nr 1 w rankingu Top Employer Polska - co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań - to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków poprzez rozwiązania telekomunikacyjne.

    Nasz
    Standard

    Umowa
    o pracę
     Rekrutacje
    wewnętrzne

    Nowoczesne
    środowisko pracy
     Programy rozwojowe
    i systemy szkoleń
    Zadania
    • sprzedaż i promowanie oferty Orange w Salonie Sprzedaży
    • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
    • obsługę klientów zgodnie ze standardami Orange
    • stałe uaktualnianie wiedzy o ofertach Orange oraz rynku telekomunikacyjnym
    Pasujesz
    do nas jeżeli
    • potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów
    • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów
    • chcesz być doradcą i opiekunem klientów
    • interesujesz się nowymi technologiami
    • działasz skutecznie, z pasją i dynamizmem
    Mamy
    dla Ciebie
    Prywatną opiekę medyczną
    Internet i telefon bez limitu

    Kartę sportową bez limitów
    Nowe znajomości i przyjaźnie na lata

    Pracowniczy program emerytalny
    Realne wyzwania na co dzień

    Zapytaj
    o szczegóły

    Rekruter

    Jolanta
    Skawińska

    Typowy dzień pracy w Orange
    znajdziesz na orange.jobs

    bottom