Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży w salonie Orange

TELL Sp. z o.o.

  • Łuków

    Łuków, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni kontakt z klientami w salonie Orange

  • aktywna sprzedaż i promowanie produktów oraz usług oferowanych przez naszą firmę

  • reprezentowanie najwyższych standardów jakości obsługi klienta

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami i tworzenie pozytywnego wizerunku

Nasze wymagania

  • angażujesz się w realizację celów

  • masz za sobą pierwsze doświadczenie i chcesz rozwijać się w sprzedaży

  • interesujesz się na bieżąco nowinkami technologicznymi

  • jesteś osobą zdeterminowaną i zmotywowaną do pracy

  • potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów

  • … reszty nauczysz się od nas

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe + prowizja

  • rozbudowany system szkoleń

  • możliwość realnego awansu w strukturze firmy

  • udział w konkursach sprzedażowych

  • pracę w zespole profesjonalistów i stałe wsparcie przełożonych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy jedną z największych w Polsce sieci salonów sprzedaży Orange.

Najważniejsi są dla nas ludzie, to oni tworzę tę firmę. Cenimy sobie otwartość i partnerskie relacje w zespole. Tworząc przyjazną atmosferę pracy pamiętamy o potrzebie rozwoju naszych pracowników. Szczerość, zaangażowanie i wsparcie współpracowników to podstawy naszego sukcesu w zarządzaniu ludźmi. Dzięki temu Tell jest firmą, w której będzie Ci się dobrze pracować.

Poznaj nas: www.tell.pl

Jesteśmy częścią Grupy OEX – poznaj naszą Grupę: www.oex.pl

Przewiń do profilu firmy

Tell to:

  • 177 salonów

  • 700 pracowników

  • 25 lat na rynku

Usługi / produkty do sprzedaży

  • Abonament

  • Internet

  • Akcesoria

  • Pakiety

  • Telewizja

  • Oferta na kartę

  • Usługi dodatkowe

Niezależnie od lockdownu nasze salony są otwarte!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.