Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży w salonie oświetleniowym

WiseLab

3 4003 900 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta w sklepie, zgodnie ze standardami firmy

  • Obsługa kasy fiskalnej i programu magazynowego

  • Doradztwo techniczne

  • Dbanie o właściwą ekspozycję towarów

  • Pozyskiwanie nowych Klientów detalicznych i hurtowych

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej na stanowisku sprzedawcy

  • Sumienność, rzetelność, punktualność

  • Wysoka kultura osobista

  • Otwartość na Klienta

  • Dbałość o asortyment i porządek w sklepie

  • Mile widziana znajomość branży oświetleniowej

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w miłym zespole

  • Szkolenia oraz wsparcie zespołu we wdrożeniu do pracy

  • Dla najlepszych możliwa premia za wyniku sprzedażowe

O nas

Naszym Klientem jest firma z niespełna 30 letnią tradycją w handlu artykułami oświetleniowymi. Współpracując z polskimi i europejskimi producentami, których artykuły wyróżniają się najwyższą jakością wyrobiła sobie grono stałych, niebanalnych Odbiorców.

Obecnie w salonie na dwóch kondygnacjach ekspozycji dostępne są ponad 3 tysiące wzorów artykułów oświetleniowych, w tym między innymi lampy w stylu boho, glamour, techniczne, ledowe, loftowe, klasyczne, kryształowe, a także ogrodowe.

W związku z rozwojem działalności poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawcy w salonie oświetleniowym w Poznaniu.