Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży w salonie samochodowym

Grupa Cichy-ZasadaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Przeźmierowo (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na poniższe stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży w salonie samochodowym VW

Opis stanowiska:

  • Aktywne poszukiwanie Klientów, nawiązywanie i utrzymanie trwałych relacji handlowych z Klientami indywidualnymi
  • Obsługa Klientów w zakresie pełnej obsługi zamówienia
  • Realizacja planów sprzedaży ilościowych i zadań jakościowych
  • Realizacja planów sprzedaży usług finansowych
  • Obsługa procesu sprzedaży wg obowiązujących procedur i standardów
  • Analiza rynku i aktywności konkurencji w regionie

Wymagania:

  • Doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta w branży motoryzacyjnej
  • Odpowiedzialność i wysoka jakość pracy
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Komunikatywność i łatwość w docieraniu do klienta
  • Umiejętność budowania odpowiednich relacji z klientem
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę dla czołowych marek na rynku motoryzacyjnym
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy