Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie Telekomunikacyjnym

PTI Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów Plusa w Punkcie Sprzedaży
  • raportowanie efektów pracy
  • wspieranie bieżących działań sprzedażowych
  • bieżąca komunikacja z siecią sprzedaży i firmami współpracującymi
  • obsługa mailowych skrzynek interwencyjnych
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów
  • nastawienie na realizację celów biznesowych i umiejętność ich osiągania
  • chęć uczenia się i rozwijania kompetencji sprzedażowych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wykształcenie minimum średnie
  • komunikatywna znajomość języka polskiego

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży usług i znajomość branży telekomunikacyjnej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + premię uzależnioną od wyników sprzedaży
  • konkursy sprzedażowe
  • program motywacyjny
  • profesjonalne szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • wsparcie doświadczonego i zgranego zespołu
  • miłą atmosferę w pracy
  • dostęp do benefitów firmowych: karta sportowa Multisport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, program emerytalny PPK
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • karta MultiSport
  • program emerytalny PPK

Jesteśmy jedną z największych w Polsce sieci salonów sprzedaży usług operatora komórkowego Plus i Polsat BOX.

Firma PTI Sp. z o. o. działa w branży telekomunikacyjnej od 2007 roku. Działalność spółki PTI skoncentrowana jest na pozyskiwaniu nowych klientów oraz na zapewnieniu sprawnej i rzetelnej obsługi obecnym abonentom.

Na naszą sieć składa się 62 autoryzowanych punktów sprzedaży Plusa i Polsat BOX zlokalizowanych na terenie całego kraju oraz 20 Autoryzowanych Doradców Biznesowych. Nasze doświadczenie w branży telekomunikacyjnej sprawia, że jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym i gwarancją stabilnego zatrudnienia.

Nasza firma gwarantuje pracę w gronie przyjaznych ludzi. Uważamy, że rozwój kariery możliwy jest tylko w kulturze opartej na współpracy i pasji. Nasz zespół jest zaangażowany i pełen dobrej energii. Stawiamy przede wszystkim na rozwój naszych pracowników.

Jesteśmy pracodawcą oferującym stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasze doświadczenie gwarantuje dobre warunki rozwoju, a nasza kultura organizacyjna zadowolenie z pracy w przyjaznym i pomocnym zespole.

Dołącz do Nas i rozpocznij pracę w gronie najlepszych!

Poznaj nas: www.pluspti.pl

Jesteśmy częścią Grupy OEX – poznaj naszą Grupę: www.oex.pl

Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie Telekomunikacyjnym, Kraków