Ta oferta pracy jest nieaktualna od 527 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży w sektorze B2B

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY W SEKTORZE B2B
    Miejsce pracy, województwo mazowieckie, wielkopolskie, łódzkie, małopolskie, dolnośląskie, śląskie, pomorskie
    Nr.ref.: TWG/1/2017

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja polityki firmy w zakresie sprzedaży produktów oraz współpracy z klientami w kanale B2B
    • Budowanie długotrwałych relacji oraz utrzymywanie stałego kontaktu z klientami
    • Aktywne poszukiwanie nowych klientów
    • Realizowanie planów sprzedażowych
    • Dbałość o właściwy wizerunek pracodawcy i produktów na rynku

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Prawo jazdy kat. B
    • Znajomość obsługi komputera ( pakiet MS Office)
    • Wysoka kultura osobista ,
    • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem
    • Silna motywacja do osiągania wysokich wyników
    • Umiejętność organizacji pracy i planowania
    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w kanale B2B

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z motywującym systemem bonusowym
    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się stabilnej firmie
    • Samochód służbowy , laptop oraz telefon komórkowy
    • Umowa o pracę
    Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesyłać wraz z dopiskiem w tytule wiadomości: Nr ref.: TWG/1/2017 oraz miasto, na adres:

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833).”