Ta oferta pracy jest nieaktualna od 256 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży w sektorze B2B

  • śląskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY W SEKTORZE B2B
Miejsce pracy, województwo mazowieckie, wielkopolskie, łódzkie, małopolskie, dolnośląskie, śląskie, pomorskie
Nr.ref.: TWG/1/2017

Zakres obowiązków:

  • Realizacja polityki firmy w zakresie sprzedaży produktów oraz współpracy z klientami w kanale B2B
  • Budowanie długotrwałych relacji oraz utrzymywanie stałego kontaktu z klientami
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Dbałość o właściwy wizerunek pracodawcy i produktów na rynku

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość obsługi komputera ( pakiet MS Office)
  • Wysoka kultura osobista ,
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem
  • Silna motywacja do osiągania wysokich wyników
  • Umiejętność organizacji pracy i planowania
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w kanale B2B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z motywującym systemem bonusowym
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się stabilnej firmie
  • Samochód służbowy , laptop oraz telefon komórkowy
  • Umowa o pracę
Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesyłać wraz z dopiskiem w tytule wiadomości: Nr ref.: TWG/1/2017 oraz miasto, na adres:

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833).”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się