Specjalista ds. sprzedaży w sklepie internetowym

Diagnosis S.A.O firmie

  • Białystok, Polska
    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Diagnosis S.A.

Białystok

Białystok

Firma DIAGNOSIS S. A. producent wyrobów medycznych, testów diagnostycznych OTC oraz suplementów diety w związku z rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska:

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami sklepu internetowego
  • Doradztwo i udzielanie informacji klientom
  • Dbanie o atrakcyjny i spójny wygląd oferty w sklepie internetowym
  • Aktualizacja produktów i  stanów magazynowych
  • Dbanie o konkurencyjność oferty, analizowanie działań konkurencji
  • Odpowiedzialność za działania marketingowe online
  • Współpraca z działami wewnętrznymi w zakresie działań E-commerce
  • Tworzenie promocji, wyprzedaży, pakietów łączonych oraz innych elementów tworzenia oferty, kampanii marketingowych
  • Monitorowanie trendów, rynku, analiza i proponowanie nowych rozwiązań w zakresie rozwoju sklepu internetowego
  • Współpraca z firmami kurierskimi
  • Tworzenie raportów, analiz efektywności i optymalizacja prowadzonych działań

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży E-commerce
  • Minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu sklepu internetowego
  • Znajomość systemów CMS oraz narzędzi do email marketingu
  • Znajomość zagadnień z zakresu digital marketingu
  • Umiejętność posługiwania się programem Photoshop będzie atutem
  • Zainteresowanie digital marketingiem i nowymi technologiami
  • Samodzielność i zaangażowanie

Proponujemy:

  • Zatrudnienie o umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość skorzystania z pakietu medycznego oraz ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania proszone o przesłanie swojej aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj".

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy