Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży w sklepie internetowym LOT

Polskie Linie Lotnicze LOT

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie strategii platformy sprzedażowej SHOP&MORE (kosmetyki, akcesoria, podróż etc)

  • Tworzenie budżetu sprzedażowego

  • Konstruowanie planów zakupowych towaru

  • Zarządzanie towarem

  • Zarządzanie marżą

  • Administrowanie sklepem internetowym (KPI, pozycjonowanie, efektywność)

  • Przygotowanie kalendarza marketingowego (promowanie sklepu, planowanie akcji sprzedażowych)

  • Realizacja budżetu oraz osiąganie targetów marżowych

  • Raportowanie i analiza sprzedażowa, asortymentowa, cenowa

  • Analiza konkurencji (produkt oraz kanały sprzedaży)

  • Kontrola stanów magazynowych we współpracy z odpowiednimi działami i dostawcami,

  • Pozyskiwanie i kontraktowanie nowych dostawców

  • Komunikacja z zaangażowanymi stronami: Dział Logistyki, Dział zakupów, E- commerce, Marketing, dostawcy wewnętrzni i zewnętrzni

  • Analizy sprzedaży w różnych grupach kanałach sprzedaży (Dostawa do domu, Dostawa na Pokład, sprzedaż SSR’ów, uruchamianie nowych kanałów sprzedaży)

  • Wprowadzanie KPI

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane, Zarządzanie lub inne kierunki sprzedażowe

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów FMCG/ Beauty/ F&B lub w zarządzaniu Brandem FMCG/ Beauty/ F&B

  • Znajomość rynku FMCG/ Beauty/ F&B

  • Umiejętność zarządzania sklepem internetowym

  • Zdolność analizowania danych i tworzenia raportów

  • Silnie rozwinięte zdolności negocjacyjne

  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe

  • Nastawienie na rezultat

  • Duża komunikatywność

  • Dynamizm w działaniu

  • Duża samodzielność i inicjatywa w poszukiwaniu klientów oraz realizacji powierzonych zadań

  • Mile widziane doświadczenie w sektorze lotniczym

To oferujemy

  • Mamy możliwość wdrażania własnych pomysłów – pracujemy w gronie osób otwartych na niekonwencjonalne rozwiązania

  • Pracujemy z międzynarodowymi partnerami, co pozwala podnosić lub pielęgnować kompetencje językowe (angielski)

  • Bogaty pakiet benefitów, w tym: bilety lotnicze na połączenia LOT i wybrane linie lotnicze całego świata

  • Możliwość nawiązania międzynarodowych kontaktów

  • Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji

Otwarcie ponad 50 nowych połączeń na przestrzeni ostatnich 4 lat i zagwarantowanie firmie rentownego wzrostu, brzmi naprawdę dumnie – To efekt strategii zarządzania przychodem. Cechujemy się wysokimi zdolnościom analitycznym i strategicznymi, szybkością działania i sprawnością operacyjną. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfiką naszej pracy i aplikowania na wybrane przez siebie stanowiska.

Przewiń do profilu firmy