Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży w sklepie medycznym

FREEO SP Z O OO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sklepu medycznego oraz wypożyczalni sprzętu medycznego,

  • prowadzenie magazynu sprzętu medycznego,

  • szkolenie klientów z zasad użytkowania sprzętu,

  • kontrola stanu technicznego, czyszczenie i odbiór urządzeń medycznych po zakończeniu umowy najmu,

  • telefoniczna obsługa klienta przy składaniu rezerwacji,

  • podpisywanie umów.

Nasze wymagania

  • tytuł uprawniający do pracy w sklepie medycznym: technik ortopeda, fizjoterapeuta, technik farmaceutyczny, magister farmacji, pielęgniarka.

  • umiejętność obsługi komputera,

  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji,

  • optymistyczne nastawienie i zaangażowanie,

  • otwartość na nowe technologie i chęć do nauki.

To oferujemy

  • możliwość zostania współwłaścicielem firmy,

  • zapewniamy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • gwarantujemy partnerską atmosferę,

  • dajemy możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • doceniamy inicjatywę i eksperymentowanie z nowymi pomysłami,

  • nie mamy sztywnej struktury organizacyjnej, w relacjach kierujemy się wzajemnym szacunkiem,

  • wierzymy w to, czym się zajmujemy, zatem dajemy swobodę działania.

FREEO SP Z O O

KIM JESTEŚMY

Freeo Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z branży sharing economy.

Jesteśmy firmą, która powstała jako innowacyjna odpowiedź na konkretne potrzeby. Do tej pory ekonomię dzielenia się wdrożyliśmy w branżach medycznej - wynajmed.pl i turystycznej - pluspaka.pl.

Jesteśmy firmą wyjątkową, bo nasi pracownicy mają szansę zostać współwłaścicielami firmy. Zależy nam na zbudowaniu wspaniałego zespołu, którego trzon stanowi grupa wspólników.

KOGO POSZUKUJEMY

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY W SKLEPIE MEDYCZNYM

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do nas! Pracując z nami masz realny wpływ na zmianę utartych schematów.

Wierzymy, że w atmosferze wzajemnego szacunku, otwartości i partnerstwa rodzą się nieszablonowe pomysły.

Na to stanowisko szukamy osoby o potencjale wspólnika - kogoś kto jest w stanie, działając z dużą dozą autonomii, rozwinąć ten obszar działania firmy i dołączyć do zespołu współwłaścicieli.