Specjalista ds. Sprzedaży w Spedycji

  • Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 30.06.2018
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 30.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa SILVAN jest dynamicznie rozwijającą się firmą spedycyjną istniejącą na rynku od 2005 ro-ku. Specjalizującą się w logistyce towarów spożywczych chłodniami oraz w pozostałych przewozach drogowych i kontenerowych na terenie Unii Europejskiej.

    W związku z rozbudową istniejących oddziałów powoływaniem nowych Grupa SILVAN poszukuje kreatywnych i komunikatywnych osób na stanowisko

    Miejsce pracy: Poznań, Warszawa, Starachowice, Stalowa Wola, Ostrowiec Świętokrzyski

    Zakres obowiązków:

    • aktywne pozyskiwanie oraz obsługa dotychczasowych klientów,
    • organizacja i prowadzenie spotkań z klientami w celu nawiązania współpracy,
    • ustalanie warunków wykonywania usług transportowych (kontraktowanie),
    • współpraca ze spedytorami w zakresie obsługi klienta.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowania,
    • pracę w firmie dającej realną możliwość awansu i podniesienia kwalifikacji,

    Wymagania:

    • znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym,
    • dobra organizacja pracy i umiejętność planowania zadań,
    • umiejętność pracy w grupie,
    • mile widziane doświadczenie w branży transportowo-spedycyjnej,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wysyłając dokumenty, prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".