Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży w terenie

  • Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Nowy Targ, małopolskie
  • Specjalista
  • 10.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.
    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków, Nowy Sącz, Nowy Targ, Oświęcim, Tarnów | Numer ref.: SST/037/WMR

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
    • Benefity pozapłacowe
    • Niezbędne narzędzia do pracy
    • Możliwość samodzielnego planowania grafiku i trasy
    • Możliwości rozwoju podczas licznych szkoleń
    • Wdrożenie stanowiskowe
    • Wsparcie ze strony konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji

    Opis stanowiska:

    • Utrzymywanie i nawiązywanie kontaktów biznesowych z potencjalnymi klientami z grupy dużych i średnich przedsiębiorstw
    • Wizyty biznesowe u nowych i istniejących już w bazie firmy klientów
    • Negocjowanie umów i przygotowanie ofert handlowych
    • Realizowanie celu finansowego oraz wskaźników efektywności

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży elektronicznej/ technicznej)
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (B2)
    • Znajomość ERP lub CRM oraz Excel
    • Prawo jazdy kat. B
    • Gotowość do pracy w terenie

    Jesteśmy pracodawcą tworzącym sprzyjające warunki zatrudnienia dla osób z niepełnosprawnością.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."
    Oferta dotyczy pracy stałej
    Agencja zatrudnienia nr 412
    bottomopisopisopisopisopisopisopisopisopis