Ta oferta pracy jest nieaktualna od 504 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży w Towarzystwie Ubezpieczeniowym

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 03.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dynamicznym, zaangażowanym, zorientowanym na sukces kandydatom, proponujemy pracę przy tworzeniu i wdrażaniu systemowych rozwiązań w obszarze zarządzania sprzedażą w firmie oferującej nowoczesne ubezpieczenia.

    Specjalista ds. Sprzedaży
    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    BYD/SS

    Oczekiwania:

    • Wcześniejsze doświadczenia w pozyskiwaniu nowych klientów, sprzedaży lub zarządzaniu w towarzystwie ubezpieczeniowym,
    • Inicjatywa w działaniu oraz determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,
    • Umiejętność efektywnej współpracy z agentami i brokerami,
    • Znajomość zagadnień związanych z dystrybucją ubezpieczeń majątkowych,
    • Przebojowość oraz odwaga do prowadzenia wystąpień publicznych,
    • Znajomość lokalnego rynku ubezpieczeń,
    • Preferowane wykształcenie wyższe.

    Zakres obowiązków

    • Realizacja planów sprzedaży poprzez efektywne zarządzanie siecią Agentów i Brokerów,
    • Działania mające na celu zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów,
    • Aktywny udział w budowaniu wizerunku Towarzystwa na rynku.

    Oferujemy

    • Pracę w dynamicznie rozwijającym się Towarzystwie Ubezpieczeniowym,
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ.