Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży w Wysoko Nisko - sprzęt do pracy na wysokości

Marcin Chrapkowski TRÓJKOŁAMACZE

3 2004 000 brutto / mies.
  • Tadeusza Kościuszki 41/47
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Tadeusza Kościuszki 41/47

Toruń

Nasza firma istnieje nieprzerwanie od 2007 roku. Pod szyldem marki Wysoko Nisko zajmujemy się wieloma aspektami pracy na wysokości:

  • świadczymy usługi z zastosowaniem technik linowych
  • prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną sprzętu do pracy na wysokości
  • wykonujemy przeglądy sprzętu ochrony indywidualnej
  • organizujemy szkolenia z zakresu bezpiecznej pracy na wysokości

Firma się rozrasta i potrzebujemy nowej osoby do zespołu – po tej „Niskiej” stronie, a dokładniej do wsparcia sprzedaży.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie sklepem internetowym – realizacja zamówień i zarządzanie stanami magazynowymi
  • sprzedaż stacjonarna
  • opracowywanie ofert
  • przyjmowanie dostaw i monitorowanie płatności
  • analiza sprzedaży

Szukamy osoby, która:

  • jest zorganizowana i odpowiedzialna
  • szybko się uczy
  • ceni sobie samodzielność
  • lubi kontakt z ludźmi
  • nie wymagane, choć mile widziane doświadczenie w sprzedaży / działaniach związanych z BHP bądź pracą na wysokości

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę
  • przestrzeń na rozwój
  • stabilne zatrudnienie stacjonarnie w Toruniu
  • premię zależną od wysokości sprzedaży
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i realny wpływ na rozwój firmy
  • wsparcie mentalne i merytoryczne Zespołu

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Ogłoszenie archiwalne