Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. sprzedaży

Meblostyl Sp. z o.o.O firmie

  • Wałbrzych, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Meblostyl sp. z o.o. jest firmą usługowo - handlową, która od 20 lat dostarcza klientom niezbędne materiały i usługi do produkcji mebli.

Siłą naszej firmy są pracownicy, którym oferujemy:

  • dobrą atmosferę pracy
  • ugruntowana pozycja Spółki na rynku
  • terminowe wywiązywanie się z obowiązków względem pracowników

Szukamy pracowników, których cechuje:

  • otwartość
  • pomysłowość
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • motywacja i chęć rozwoju

Opis stanowiska:

  • sprzedaż oraz doradztwo w zakresie oferowanego asortymentu firmy
  • kompleksowa obsługa zamówień Klienta
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami poprzez profesjonalną obsługę
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą bezpośrednią – praca w branży będzie dodatkowym atutem
  • utrzymywanie wysokich standardów obsługi Klientów
  • bardzo dobra organizacji pracy własnej i umiejętność współpracy z zespołem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę poniedziałek - piątek godz. 8.00-16.00
  • rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę
  • atrakcyjny system wynagrodzenia uwzględniający zaangażowanie i wyniki pracy
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • pakiet świadczeń socjalnych -
  • ubezpieczenie grupowe
  • pakiet medyczny
  • niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne