Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży opryskiwaczy, rozrzutników obornika i wozów asenizacyjnych

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 02.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma FarmTrade importer maszyn rolniczych i budowlanych poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: - mazowieckie, - kujawsko-pomorskie, - wielkopolskie,- podlaskie,
    - warminsko-mazurskie, pomorskie

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych klientów/ kontrahentów i Sprzedaż maszyn rolniczych na powierzonym terenie
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Przygotowywanie niezbędnych zestawień/ analiza rynku
    • Ustalanie strategii marketingowo-sprzedażowej
    • Budowa trwałych relacji z klientami
    • Realizowanie polityki firmy sprzedażowo- marketingowej firmy

    Wymagania:

    • Nie wymagamy doświadczenia
    • Znajomość rynku maszyn rolniczych - obowiązkowo
    • Dobra organizacja pracy, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność
    • Znajomość pakietu MS Office ( Word, Excel, Power Point, etc.)
    • Prawo jazdy kat B
    • Zdolność analitycznego myślenia
    • Dyspozycyjność – gotowość do podróży
    • Min. średnie wykształcenie
    • Umiejętność obsługi i uruchamiania maszyn
    • Prawo jazdy kat B. -opiekun terenu potrzebuje do penetracji rynku i cyklicznych  odwiedzin klientów

    Oferujemy:

    • Zdobycie doświadczenia
    • Ciekawą pracę w oparciu o profesjonalne standardy firmy
    • Atrakcyjny system wynagrodzenia
    • Niezbędne narzędzia pracy

    CV należy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    Zainteresowanych informujemy, że dokumentów nie zwracamy, dane zawarte w CV zostaną dołączone do naszej bazy danych, a kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Nawiążemy kontakt z wybranymi osobami.

    Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust., nr 133, poz 883)

    Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.