Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

Allflex Polska Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów do monitoringu zwierząt gospodarskich

  • utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych klientów

  • prowadzenie rozmów handlowych, przedstawianie oferty produktowej Spółki

  • doradztwo i obsługa posprzedażowa klientów

  • realizacja założonych celów biznesowych

Nasze wymagania

  • minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży rolniczej

  • dyspozycyjności, komunikatywności

  • łatwości nawiązywania kontaktów handlowych i umiejętność ich utrzymania

  • wysokiej samodyscypliny i umiejętności efektywnego organizowania i wykorzystywania czasu pracy

  • znajomości pakietu MS Office – MS Excel, MS Word, MS PowerPoint, MS Outlook

  • zdolności negocjacyjnych

Mile widziane

  • wykształcenie zootechniczne lub weterynaryjne

  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

To oferujemy

  • UMOWA O PRACĘ w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Dużą samodzielność w działaniu, możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • OPIEKA ZDROWOTNA - poszerzony pakiet opieki medycznej

  • UBEZPIECZENIE - ubezpieczenie na życie, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

  • REKREACJA I WYPOCZYNEK - dofinansowanie aktywności sportowej, karta Multisport, wczasy pod gruszą

  • KULTURA - bilety na imprezy i wydarzenia kulturalne

  • ROZWÓJ PRACOWNIKA - współfinansowanie/finansowanie dodatkowej edukacji, szkolenia i kursy zawodowe, możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Allflex to światowy lider zajmujący się projektowaniem, rozwojem oraz produkcją systemów identyfikacji i monitoringu zwierząt. Nasze produkty trafiają do Klientów – Hodowców Zwierząt na całym Świecie. Rozwijamy się, a naszym Klientom chcemy zapewnić obsługę sprzedażową i posprzedażową na najwyższym poziomie.

Jesteśmy częścią grupy MSD Animal Health. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nasz zespół jest otwarty na ciekawe i ambitne pomysły. Może właśnie na Ciebie czekamy!

Przewiń do profilu firmy