Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

Beryl-med Poland Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż wyrobów medycznych,

  • nawiązywanie kontaktów z klientami i budowanie długofalowych relacji,

  • realizacja planów sprzedaży w oparciu o działania promocyjno-edukacyjne,

  • monitorowanie działań konkurencji,

  • raportowanie wykonywanych działań.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży,

  • znajomość procedur przetargowych na rynku szpitalnym będzie dodatkowym atutem,

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

  • umiejętności negocjacyjnych,

  • dobrej organizacji pracy, rzetelności i inicjatywy,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • prawa jazdy kat. B,

  • umiejętności obsługi komputera,

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnymi.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami,

  • umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym,

  • profesjonalne szkolenia,

  • samochód służbowy, telefon, komputer,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • ciekawą pracę w przyjaznym środowisku.

Firma aktywnie działająca na rynku wyrobów medycznych dla szpitali poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy