Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kim jesteśmy?

    SATORIA Group SA to polska grupa kapitałowa działająca na rynku od ponad 40 lat, lider w organizacji i zarządzaniu obiektami hotelarsko-konferencyjnymi oraz wynajmie powierzchni biurowych. Zarządza 7 własnymi hotelami klasy biznes i klasy turystycznej działającymi pod markami Best Western, START Hotel, RT Hotels oraz Hampton by Hilton. Wkrótce do wachlarza marek dołączy również marka Hilton Garden Inn.

    Hotel Best Western Felix*** oraz kompleks hoteli Best Western Portos***, Start Hotel Atos** i Start Hotel Aramis* to idealne miejsce na pobyt turystyczny i biznesowy. Zapewniamy gościom komfortowe pokoje, sale konferencyjne i wyśmienitą kuchnię.

    Dla nas liczą się:

    • HoteLOVE doświadczenie
    • Profesjonalizm
    • Sympatia do ludzi
      i pracy z ludźmi
    • Pasja gościnności
    • Wyzwania
    • Otwartość
    • Duch zespołu
    • Ambicja i rozwój
    Best Western Hotel Felix***
    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • rozwój relacji z obecnymi klientami oraz zapewnienie wysokiego poziomu świadczonych usług
    • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów w segmencie MICE (Meetings, Incentives, Conventions and Exhibitions)
    • osiąganie wyznaczonych wyników sprzedażowych

    Wymagania:

    • silna motywacja, pozytywna energia i otwartość na nowe wyzwania
    • doskonałe umiejętności sprzedażowe, komunikacyjne oraz prezentacyjne
    • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
    • nastawienie na skuteczną realizację celów i silna orientacja na wynik
    • dobra znajomość j. angielskiego (umożliwiająca swobodne prowadzenie rozmów biznesowych)
    • doświadczenie zawodowe w dziale handlowym będzie dużym atutem

    Oferujemy:

    • zawodową przygodę w doświadczonej grupie handlowców branży „Hospitality”
    • wsparcie i zaufanie ze strony przełożonych i współpracowników
    • możliwość rozwoju i awansu w strukturach Grupy Kapitałowej SATORIA
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy umowę o pracę
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz kwartalny system premiowy
    • dodatkowe benefity: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, świadczenia w ramach ZFŚS, zniżki pracownicze w ramach sieci Best Western

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”