Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Sprzedaży

UNIMAX DEVELOPMENT Sp. z o. o.O firmie

UNIMAX DEVELOPMENT Sp. z o. o.

Okopowa 56

Warszawa

Firma developerska
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • aktywne uczestnictwo w sprzedaży mieszkań i lokali usługowych oferowanych przez spółkę
  • wdrażanie strategii sprzedaży
  • bieżące raportowanie realizacji planu sprzedaży
  • dbanie o dobry wizerunek spółki i oferowanych produktów

Wymagania:

  • doświadczenie handlowe
  • optymizm, zaangażowanie, uczciwość, dyspozycyjność
  • mile widziane wykształcenie wyższe
  • znajomość procesu sprzedaży w budownictwie mieszkaniowym
  • znajomość obsługi programów MS Word, MS Excel

Oferujemy:

  • oferujemy przyjazne środowisko pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) klikając
w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Unimax Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Ogłoszenie archiwalne