Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

VEOLIA ENERGIA WARSZAWAO firmie

VEOLIA ENERGIA WARSZAWA

Stefana Batorego 2

Warszawa

poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻYNumer ref.: nr ref.: 2020/148/z

ZADANIA:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów w obszarze optymalizacji zużycia energii cieplnej, elektrycznej i chłodu,
  • Przygotowanie i prezentacja klientom oferty handlowej Veolia Energia Warszawa  S.A. i grupy Veolia w zakresie usług, w szczególności usług okołociepłowniczych i efektywności energetycznej.
  • Ofertowanie, negocjacje i zawieranie umów na świadczone usługi.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z potencjalnymi i aktualnymi Klientami.
  • Poszukiwanie nowych kierunków rozwoju działalności handlowej na obszarze województwa mazowieckiego, rozpoznawanie i kreowanie potrzeb Klientów, identyfikacja potencjalnych Klientów.
  • Aktywne poszukiwanie nowych produktów i możliwości rozwoju oferty produktowej.
  • Opracowywanie planów działań przy wdrażaniu koncepcji sprzedażowych nowych produktów.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie handlowe min. 2 lata.
  • Znajomości pakietu Office (w tym Excel).
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych.
  • Umiejętność współpracy z ludźmi, budowania relacji, samodzielność, orientacja na wyniki.
  • Wysoki poziom motywacji osobistej.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Podstawowa znajomość ustawy, o Efektywności Energetycznej, Prawo Energetyczne
  • Podstawowa znajomość zagadnień technicznych (ciepłownictwo, ogrzewnictwo, chłodnictwo).
  • Prawo jazdy – kat. B.
  • Znajomość j. angielskiego – mile widziana.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV klikając:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy