Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

Tutlo Sp. z o.o.O firmie

umowa zlecenie
3 000–8 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
4 000–9 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Tutlo Sp. z o.o.

Marszałkowska 83

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Chcemy żebyś rozmawiał i rozmawiał i jeszcze więcej rozmawiał z klientami. Im więcej będziesz tak rozmawiać (a do tego skutecznie rozmawiać) tym więcej $$$ dla nas zarobisz, a nimi lubimy się dzielić :)

Nasze wymagania

  • Lubisz rozmawiać :)
  • Masz doświadczenie w sprzedaży;
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office - innymi słowy wiesz, że komputer nie tylko służy do fejsa/insta czy pogrania w lola;
  • Jesteś odpowiedzialny za swoją pracę - jesteśmy dorośli;

Mile widziane

  • Doświadczenie w call center bądź w sprzedaży door to door.

To oferujemy

  • Gotowe leady sprzedażowe. Tssss jeszcze ciepłe!
  • Wynagrodzenie, które składa się z solidnej podstawy i wysokich prowizji (od każdej sprzedaży, górna granica to u nas miliard);
  • Pracujemy w młodym zespole i jak zapewne zauważyłeś - nie jesteśmy korpo :)
  • Szkolenie przygotowujące do pracy;
  • Możliwość nauki j. angielskiego na platformie tutlo.pl;
  • Program motywacyjny z atrakcyjnymi nagrodami;
  • Częste imprezy integracyjne (jak już ten COVID się skończy, imprezy zdalne, tj. przez kamerkę jakoś nas nie przekonują);
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej na dogodnych warunkach;
  • Narzędzia niezbędne do pracy;
  • Umowa zlecenie bądź B2b (prawie każdy ze 146 Tutlowców jest na B2B i sobie to chwalimy - dowiedz się, dlaczego warto być samozatrudnionym i chwalić się znajomym, żeś sam dla siebie sterem i prezesem)

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • bezpłatny kurs języka angielskiego

Miałeś już okazję gdzieś widzieć nasze uśmiechnięte buźki - logo Tutlo?

Jeśli nie, to zważywszy na to jak rośniemy kwartał do kwartału, pewnie zaraz i tak poza tym ogłoszeniem gdzieś Ci wyskoczymy :)

Uczymy angielskiego, a naszym wyróżnikiem jest możliwość umówienia nauki "na żądanie". Ciekawie prawda? Brak sztywnych ram. To nasz klient decyduje kiedy chce się uczyć. Dzięki takiego indywidualnemu podejściu mamy już ponad 8000 aktywnych użytkowników, którzy korzystają z ponad 30 różnych kursów prowadzonych przez ponad 300 native speakerów i 100+ lektorów polskojęzycznych. Z Twoją pomocą chcemy by te liczby były jeszcze większe :)

Cieszymy się, że możesz poznać nas od strony pracodawcy.

Poszukujemy osób ze względu na rozwój.

Specjalista ds. Sprzedaży, Marszałkowska 83, Warszawa