Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

Dr IT Warszawa Sp. z o.o. O firmie

Dr IT Warszawa Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 200

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa leadów sprzedażowych

  • przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych

  • obsługa aktualnych klientów (rozliczenia, fakturowanie, akcje sprzedażowe)

  • opracowywanie promocji sprzedażowych

  • raportowanie wyników sprzedaży

  • ścisła współpraca z zespołem wdrożeniowym

  • współpraca z firmami zewnętrznymi (producenci oprogramowania)

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wysoka kultura osobista, systematyczność, inicjatywa i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole i wspieranie zespołu

  • nastawienie na cel i wytrwałość w dążeniu do jego osiągnięcia

  • znajomość MS Office

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • mile widziana znajomość rynku IT oraz rozwiązań ERP

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stałe, atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie uzależnione od wyników pracy

  • pracę w zgranym zespole

  • szkolenia

  • benefity pozapłacowe

  • możliwość korzystania z samochodu służbowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Jesteśmy firmą informatyczną specjalizującą się w tworzeniu kompleksowych rozwiązań informatycznych dla biznesu. Na bazie naszego 22-letniego doświadczenia na rynku tworzymy rozwiązania, które usprawniają codzienną pracę przedsiębiorców. Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju oraz osiągnięciu przewagi rynkowej. Oferujemy rozwiązania dopasowane do specyfiki i potrzeb każdej firmy, otwarte na rozbudowę i modyfikacje. Od 11 lat jesteśmy Autoryzowanym Partnerem enova365.

Przewiń do profilu firmy