Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

9d Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
3 5004 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 2005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Lucerny 25, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

9d Sp. z o.o.

Lucerny 25

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż bezpośrednia w salonie oraz obsługa klienta (e-mail, telefon, chat),

  • współpraca z partnerami biznesowymi, w tym z architektami,

  • obsługa zamówień w aplikacji sklepu internetowego oraz kontrola ich realizacji,

  • odpowiedzialność za aranżację salonu niebanalnymi produktami,

  • monitorowanie stanów magazynowych w salonie i magazynie, nadzór nad inwentaryzacją,

  • bieżąca aktualizacja wiedzy w zakresie oferty i trendów.

Nasze wymagania

  • znajomość rynku ekskluzywnych mebli, umiejętność aranżowania mebli, oświetlenia i dekoracji z oferty 9design,

  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży mebli lub/i oświetlenia dekoracyjnego,

  • zainteresowania związane z projektowaniem wnętrz, wyobraźnią przestrzenną i poczuciem estetyki,

  • rozległa wiedza i zainteresowanie aktualnymi trendami wnętrzarskimi,

  • umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie,

  • dobra organizacja oraz zdolność do ustalania priorytetów w zależności od potrzeb,

  • umiejętność dzielenia się wiedzą z innymi oraz pozytywne nastawienie,

  • realizacja zadań w wyznaczonym terminie oraz zgodnie z harmonogramem pracy,

  • samodzielność i staranność w działaniu.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B (po okresie próbnym),

  • pracę pełną kreatywnych, rozwojowych projektów, w stabilnej firmie,

  • swobodną, przyjazną atmosferę pracy w młodym, zmotywowanym zespole,

  • niezbędne do pracy nowoczesne narzędzia,

  • pracę we wnętrzach jednego z najpiękniejszych salonów meblowych w Warszawie,

  • wynagrodzenie stałe wypłacane zawsze przed końcem miesiąca i atrakcyjną prowizję (ponad podaną podstawę), która rośnie w zależności od Twojej aktywności w sprzedaży,

  • wolny dzień w tygodniu oraz zawsze wolną niedzielę. Godziny pracy: 11-19 cztery dni w tygodniu oraz w sobotę 9-17.

9design to salon i sklep online z ponad dziesięcioletnią tradycją. Sprzedajemy wyjątkowe, designerskie meble, lampy i dodatki, projektujemy i realizujemy dekoracje okienne.

Uwielbiamy dobry design, niebanalne formy i dobrze zaprojektowane, zachwycające wnętrza. To nasza pasja, której odzwierciedleniem jest eklektyczny salon stacjonarny zlokalizowany w Warszawie-Anin.

W 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni nagrodą gia Global Online Retail Award dla najlepszego salonu wnętrzarskiego i sklepu online przyznaną w Chicago. W 9design jesteśmy otwarci, kreatywni i ambitni - szukamy takich samych ludzi, charakteryzujących się dodatkowo pogodnym usposobieniem i poczuciem humoru.

Przewiń do profilu firmy