Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

ARFA HR BEATA PRZONDOO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Ciekawa, rozwijająca praca dla absolwentów szkół wyższych lub średnich!

Dla firmy z branży produktów zbożowych, o zasięgu międzynarodowym, poszukujemy zmotywowanej i dynamicznej osoby na stanowisko:

Osoby lubiące kontakt z ludźmi, samodzielne i zaangażowane znajdą w tej pracy możliwość szerokiego rozwoju, samorealizacji i satysfakcji zawodowej.

Praca w biurze, w ścisłym centrum Warszawy.

Jakie wymagania należy spełniać:

  • komunikatywna znajomość angielskiego i niemieckiego,
  • znajomość MS Office, dobra obsługa komputera,
  • chęć pracy na stanowisku handlowca,
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność współpracy i prowadzenia rozmowy z klientami.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży zbożowej,
  • status absolwenta lub studenta ostatniego roku,
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta.

Jakie zadania będziesz wykonywać:

  • współpraca i budowanie relacji z klientem,
  • telefoniczny i mailowy kontakt oraz obsługa klienta,
  • zakup zbóż od producentów,
  • obsługa rynku polskiego, niemieckiego i skandynawskiego,
  • obsługa systemu CRM.

Co otrzymasz:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
  • premię miesięczną (uzależnioną od osiągniętych wyników),
  • umowę o pracę, stabilność zatrudnienia,
  • pełne przeszkolenie i wsparcie,
  • możliwość szybkiego awansu,
  • ciekawą i perspektywiczną pracę, projekty do samodzielnej realizacji,
  • szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w miłym i wspierającym się zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ARFA HR Beata Przondo, zgadzasz się na przetwarzanie przez ARFA HR Beata Przondo, ul. Rodła 14/3, 01-496 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ARFA HR Beata Przondo, ul. Rodła 14/3, 01-496 Warszawa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne