Specjalista ds. Sprzedaży

4Life Direct Sp. z o.o.O firmie

3 0008 500 brutto / mies.

4Life Direct Sp. z o.o.

Chmielna 132/134

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna sprzedaż ubezpieczeń na życie i zdrowie

  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta zgodnie z przyjętymi standardami

  • Wykorzystanie swojego doświadczenia w sprzedaży (produktów, usług etc.) do budowania trwałych relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą posiadającą doświadczenie w telefonicznej sprzedaży lub widzisz w sobie potencjał do pracy w takim zespole

  • Posiadasz minimum średnie wykształcenie

  • Masz dar przekonywania i lubisz rozmawiać z ludźmi

  • Jesteś zmotywowany do działania i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Jesteś osobą otwartą oraz pozytywnie nastawioną w kontaktach z Klientami

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie wdrożenia

  • Stałą podstawę i wysokie bonusy

  • Opiekę wykwalifikowanych trenerów oraz profesjonalne szkolenia

  • Indywidualną ścieżkę kariery

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Opiekę medyczną, kartę multisport, lekcje j.angielskiego, konkursy sprzedażowe

  • Nowoczesne biuro w samym centrum Warszawy

  • Pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy agentem ubezpieczeniowym działającym na rynku polskim od 2009 roku. Specjalizujemy się w udostępnianiu łatwych do zrozumienia i przystępnych cenowo ubezpieczeń na życie bezpośrednio wszystkim zainteresowanym osobom, w tym samym czasie utrzymując najwyższy poziom dostępności usług.

Nasze wyróżnienia:

- godło Firmy Przyjaznej Klientowi 2010 - 2020

- Grand Prix Konkursu Telemarketer Roku 2020

- Najlepsze Call Centre w Europie i na świecie 2012

- Złota Mowa Reklamowa TVP 2015

Przewiń do profilu firmy