Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

Planeta Dźwięku

  • Tarczyńska 22, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Tarczyńska 22

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż oraz obsługa Klientów w salonie stacjonarnym oraz sklepie internetowym– profesjonalne doradztwo, prowadzenie prezentacji, przygotowywanie ofert

  • nawiązywanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

  • przyjmowanie i realizacja zamówień złożonych przez Klientów

  • stałe poszerzanie wiedzy na temat oferowanych produktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • uczciwość zawodowa

  • doświadczenie w kontakcie z klientem końcowym

  • otwartość i umiejętność nawiązywania kontaktu z Klientem

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • umiejętność szybkiego uczenia się, samodzielność

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pracy pod presją

  • biegła obsługa komputera – internet, pakiet MS Office

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość branży audio-video

To oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

  • szkolenia produktowe

  • pracę z produktem premium w dynamicznie rozwijającej się branży

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w formie pełnego etatu

Planeta Dźwięku to usytuowany w centrum Starej Ochoty salon z wysokiej klasy sprzętem audio-video oraz rozpoznawalny sklep internetowy. Od ponad 12 lat dostarczamy naszym Klientom najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Dzięki rozwijanej od najmłodszych lat pasji do muzyki oraz latom doświadczeń w firmach związanych z branżą audio, staliśmy się doskonałymi specjalistami w tej dziedzinie.

Przewiń do profilu firmy