Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

REDNET 24 sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa Klienta w zakresie sprzedaży mieszkań w inwestycji deweloperskiej

  • Prezentacje nieruchomości

  • Negocjacje z Klientami w zakresie podpisywania umów deweloperskich

  • Udział w procesie finalizacji transakcji i kompleksowa obsługa posprzedażowa

  • Udział w zmianach lokatorskich i odbiorach mieszkań

  • Budowanie pozytywnych, trwałych relacji z Klientami

  • Udział w działaniach marketingowych - targach nieruchomości, dniach otwartych

  • Aktualizowanie bazy danych w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność prowadzenia efektywnych negocjacji handlowych

  • Ambicja, nastawienie na realizację celów biznesowych

  • Zaangażowanie oraz inicjatywa w działaniu

  • Wysoka etyka zawodowa

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej sytuacji rynkowej

  • Praca w biurze sprzedaży dewelopera

  • Umowę o pracę z zagwarantowaną podstawą wynagrodzenia

  • Motywacyjny system premiowy uzależniony od wyników

  • Szkolenia, możliwość ciągłego rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole profesjonalistów

O nas

Grupa kapitałowa redNet Property Group Sp. z o.o. składa się z 5 spółek świadczących kompleksowe usługi biznesowe na rynku nieruchomości w Polsce od 2001 roku.

redNet24 Agencja Nieruchomości zajmuje się obsługą klientów indywidualnych, firm oraz deweloperów.