Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

DNS GROUP sp. z o.o.

  • Inflancka 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Inflancka 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna sprzedaż usług SEO/SEM w obszarze B2B,

  • Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych,

  • Pozyskiwanie nowych Klientów,

  • Realizacja celów sprzedażowych,

  • Negocjowanie warunków sprzedaży i współpracy,

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy,

Nasze wymagania

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu relacji z klientami,

  • Pozytywne nastawienie i determinacja w osiąganiu założonych celów,

  • Umiejętność organizacji pracy własnej,

  • Chęć rozwoju,

  • Mile widziane doświadczenie w branży Seo/Sem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia(wynagrodzenie podstawowe i system prowizyjny),

  • Praca w młodym i zgranym zespole,

  • Rozwój umiejętności: regularne szkolenia, kursy i mentoring,

  • Kartę Multisport,

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,

O nas

DNS Group to warszawska agencja interaktywna specjalizująca się w działaniach SEO/SEM oraz Content Marketingu.

Bazując na doświadczeniu specjalistów SEO z wieloletnim stażem prowadzimy skuteczne działania w zakresie pozycjonowania stron, sklepów oraz portali internetowych w Polsce i Europie.