Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

FOREL MEDICAL sp. z o.o.

  • Szczera 13, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna

Szczera 13

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za pozyskiwanie nowych klientów oraz rozszerzenie współpracy z aktualnymi klientami.

Nasze wymagania

  • Dobrze czujesz się w pracy z ludźmi

  • Potrafisz sprzedawać i negocjować

  • Umiesz pozyskiwać nowych klientów i przekonać ich do zakupu

  • Szybko się uczysz

  • Masz prawo jazdy i spędzanie czasu w samochodzie nie jest dla ciebie problemem

  • Potrafisz zaangażować się w to co robisz i działać samodzielnie

  • Masz doświadczenie w sprzedaży urządzeń medycznych do szpitali / centrów medycznych / gabinetów (nie jest to wymóg konieczny ale będzie dużym atutem)

To oferujemy

  • Twoje wynagrodzenie będzie składać się z pensji podstawowej oraz premii zależnej od wyników sprzedaży (szukamy handlowców, którzy rozumieją że duże pieniądze pochodzą z prowizji)

  • Wyposażymy cię w niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód)

  • Będziesz mieć wpływ na kierunek rozwoju firmy

  • Jeżeli twoja praca przyczyni się do rozwoju firmy ty będziesz się rozwijać razem z nią

O nas

Forel Medical Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją urządzeń medycznych na terenie całej Polski. Aktualnie poszukujemy pracowników do działu sprzedaży, którzy pomogą nam zwiększyć sprzedaż w województwach oddalonych od naszej siedziby.