Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

EUROCERT sp. z o.o.

4 5009 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Puławska 472

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Prowadzenie spotkań handlowych i prezentowanie usług

  • Samodzielne wyszukiwanie, kreowanie oraz realizowanie nowych szans sprzedażowych

  • Kompleksowa obsługa i utrzymanie klientów

  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych

  • Odpowiedzialność za typowe działania sprzedażowe: prospecting, przygotowywanie kalkulacji i ofert, negocjowanie, zawieranie umów

  • Kształtowanie wizji rozwoju firmy oraz świadomości z korzyści płynących z usług cyfrowych prowadzących w kierunku "Paperless"

  • Szukanie, testowanie i w następstwie kreowanie nowych kierunków rozwoju dla firmy

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym

  • Doświadczenie w prowadzeniu działań sprzedażowych, rozmów handlowych, negocjacji, tworzeniu ofert, kalkulacji cenowych

  • Umiejętność podtrzymywania dobrych relacji z klientami

  • Samodzielność w działaniu i planowaniu działań sprzedażowych

  • Zdolności interpersonalne, komunikacyjne i negocjacyjne

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Dobra organizacja pracy, konsekwencja i wytrwałość w podejmowaniu aktywności sprzedażowych

  • Entuzjastyczne nastawienie do pracy i pojawiających się wyzwań

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów i usług z branży: IT, usług telekomunikacyjnych, usług finansowo-księgowych lub innych usług dla branży B2B

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w formie zdalnej

To oferujemy

  • Brak korporacyjnej atmosfery pracy, luźne relacje ze współpracownikami

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy (pon.-pt.) w oparciu o umowę zlecenie/o pracę/B2B

  • Elastyczne godziny pracy z możliwością załatwienia swoich spraw prywatnych

  • Wynagrodzenie w formie podstawy i systemu premiowego - podane wynagrodzenia nie jest progiem maksymalny, możesz zarobić więcej

  • Zdobycie doświadczenia w rozwijającej się branży usług IT – cyfryzacja dokumentacji i procesów biznesowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego w profilu stanowiska sprzedażowego

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

O nas

EuroCert jest jednym z pięciu kwalifikowanych dostawców usług zaufania w Polsce, który specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań cyfryzujących biznes. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy aktywnie, z zaangażowaniem zmieniają sposób, w jaki ludzie korzystają z nowoczesnych usług cyfrowych – pod hasłem „paperless”. Praca u nas to sposób na zdobycie specjalistycznej wiedzy, ale też miejsce, gdzie spotykają się ludzie otwarci, którzy tworzą kreatywną atmosferę w miejscu pracy i poza nim. Potrafimy docenić efekty jakie przynosi indywidualna praca, twórczy wysiłek, kreatywna postawa.