Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

Ever Grupa

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

EVER GRUPA jest prężnie rozwijającą się firmą z branży usług dla biznesu. Od roku 1995 oferujemy szeroką gamę rozwiązań dla firm oraz dla sektora usług publicznych. Oprócz działań z zakresu utrzymywania czystości w hotelach, biurach, szpitalach i centrach handlowych, spółki EVER GRUPY świadczą usługi w znacznie szerszym zakresie (m.in. catering, obsługa, nadzór i konserwacja budynków oraz szeroko pojęta ochrona mienia i osób).

Są to usługi na najwyższym poziomie – co potwierdza ciągle rosnąca grupa Klientów, a także liczne wyróżnienia, które otrzymaliśmy.

W związku dynamicznym rozwojem poszukujemy Osoby na stanowisko: Specjalisty ds. Sprzedaży.

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie oraz obsługę klientów w procesie sprzedaży usług (spotkania z Klientami, prowadzenie prezentacji handlowych, tworzenie ofert i umów, negocjacje)

  • utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi partnerami biznesowymi oraz budowanie nowych

  • realizacje celów sprzedażowych zgodnie z założonym planem

  • współpracę z poszczególnymi pionami firmy

  • przygotowywanie raportów oraz analiz prowadzonych działań

  • spójne reprezentowanie firmy

Wymagania pracodawcy

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowana branża usług dla Biznesu – Cleaning, Security)

  • potrafisz z łatwością nawiązywać oraz utrzymywać relacje biznesowe

  • jesteś samodzielny w prowadzeniu procesu handlowego oraz posiadasz znajomość technik sprzedaży oraz negocjacji

  • jesteś dobrze zorganizowany i samodzielny w działaniu

  • skutecznie dążysz do wyznaczonych celów a ich osiąganie sprawia Ci satysfakcję

  • posiadasz czynne prawo jazdy Kat. B oraz lubisz pracę mobilną

  • znasz system zamówień publicznych – mile widziane

Pracodawca oferuje

  • pracę w prestiżowej firmie usług outsourcingowych w o stabilnej pozycji na rynku i 27 letnim doświadczeniu

  • miejsce pracy, w którym Twój głos się liczy, a pomysły i zaangażowanie są doceniane bez względu na staż pracy

  • wielokierunkowe wsparcie w procesie wdrażania w nowe obowiązki

  • możliwość rozwijania swoich kompetencji i wiedzy, korzystając z dostępnych opcji, które daje firma, m.in. liczne procesy szkoleniowe

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne według jasno określonych warunków

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

  • możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych