Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

ALTEGO SP. Z O.O.O firmie

4 00014 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Zajmujemy się pośrednictwem pracy i specjalizujemy się w outsoutcingu pracowników dla biznesu, a nasz zespół składa się z osób posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży, negocjacji, rekrutacji i legalizacji. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu:

Wsparcie rozwoju firmy na terenie woj. pomorskiego oraz mazowieckiego.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie klientów w obszarze działalności Altego Sp. z o.o. (klienci w branżach odzieżowej, kosmetycznej, przemysłu spożywczego )
  • pozyskiwanie i prowadzenie projektów sprzedażowych w zakresie sprzedaży usług pośrednictwa pracy.
  • realizacja planów sprzedażowych oraz zadań zleconych przez przełożonego, a związanych ze sprzedażą usług, pozyskiwaniem klientów, rozwojem rynku, udziałem w szkoleniach i targach branżowych

Wymagania:

  • doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego/ doradcy handlowego/ specjalisty ds. sprzedaży w branżach odzieżowej, kosmetycznej, przemysłu spożywczego (piekarnie, zakłady różnego rodzaju przetwórstwa i tp.)
  • własna baza klientów mile widziana i będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie współpracy z agencjami pracy będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • samodyscyplina, orientacja na cel, umiejętności komunikacyjne
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość zasad funkcjonowania agencji pośrednictwa pracy

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie
  • umowę o pracę
  • elastyczny czas pracy
  • motywacyjny system wynagrodzeń 4000 zł. (wynagrodzenie podstawowe) + 4000-9000 zł. netto ( kwota wynagrodzenia uzależniona od wyników)
  • komputer, telefon, samochód służbowy
  • opieka medyczna w MediCover
  • bony i prezenty na święta
  • pracę pełną wyzwań zawodowych

Prosimy o zaznaczenie w CV oczekiwanego wynagrodzenia miesięcznego netto.

Aplikacje proszę składać poprzez przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne