Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

DRIMS SP.JO firmie

DRIMS SP.J

Aleje Jerozolimskie 185

Warszawa

Polska Firma, producent drzwi wewnętrznych z 30 letnią tradycją, w związku z dynamicznie rozwijającym się działem handlowym, poszukuje pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- sprzedaż produktów firmy

- prowadzenie negocjacji handlowych,

- przygotowanie ofert

- realizacja założonego planu sprzedaży,

- współpraca z innymi działami w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług.

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- wiedza z zakresu technik negocjacyjnych, zasad przygotowania i prezentowania ofert sprzedażowych,

- umiejętności interpersonalne,

- kultura osobista

- znajomość pakietu Office,

- doskonała organizacja pracy własnej,

Oferujemy:

- stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

- szkolenia i rozwój zawodowy,

Ogłoszenie archiwalne