Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

AVMENGINEERING sp. z o.o.

5 00012 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Łodygowa 20
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • rekrutacja zdalna

Łodygowa 20

Warszawa

Możesz stać się częścią naszego zespołu i wspólnie z nami zrewolucjonizować rynek energii odnawialnej. To dobry czas, aby do nas dołączyć!

Kogo szukamy?

Szukamy osób:

  • z doświadczeniem w branży OZE
  • otwartych
  • ambitnych
  • szybko uczących się
  • angażujących się w powierzane im zadania
  • potrafiących samodzielnie zorganizować swój czas i warsztat pracy
  • nastawionych realizację celów - za które płacimy wysokie premie.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży – branża OZE
  • zaangażowania w pracę
  • wysokiej kultury osobistej
  • dobrych umiejętności komunikacyjnych

Obowiązki:

  • sprzedaż i doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii
  • realizacja wskaźników sprzedażowych i jakościowych
  • dbanie o realizację standardów obsługi klienta
  • znajomości obsługi komputera

Co oferujemy w zamian?

  • atrakcyjny system wynagradzania
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • ciekawą pracę w perspektywicznej branży, której kryzys niestraszny
  • możliwość rozwoju zawodowego i osiągania ponadprzeciętnych dochodów
  • pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole

Ogłoszenie archiwalne