Ta oferta pracy jest nieaktualna od 128 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opis

    Sztuka logistyki, logistyka sztuki

    Od 25 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu.

    W związku z rozwojem firmy  poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Wymagania

    • Minimum dwa lata pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość rynku usług logistycznych
    • Znajomość prawa przewozowego, konwencji CRM i innych przepisów branżowych
    • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
    • Orientacja na cel oraz determinacja w realizacji celów biznesowych
    • Biegła znajomość języka angielskiego, inne mile widziane
    • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie
    • Umiejętność współpracy, budowanie dobrej atmosfery pracy
    • Bardzo dobra obsługa pakietu Ms Office

    Zakres obowiązków

    • Prowadzenie działań sprzedażowych , pozyskiwanie nowych klientów FTL/LTL (eksporty/importy)
    • Monitorowanie rynku, tworzenie bazy potencjalnych klientów
    • Nadzór nad realizacją zleceń klientów oraz rozliczeniem usług

    Oferujemy

    • Gwarancję stabilnego zatrudnienia, w przyjaznym środowisku pracy
    • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce
    • Pakiet świadczeń socjalnych i udział w wydarzeniach firmowych
    • Narzędzia pracy, motywacyjny system wynagrodzeń
    • Wpływ na rozwój organizacji, rozwój zawodowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji (cv)
    za pomocą przycisku Aplikuj,

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)

    www.nolimit.pl