Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BITAREL POLSKA SPÓŁKA Z O.O.

    Firma BITAREL projektuje i produkuje materiały bitumiczne nowej generacji: zalewy bitumiczne stosowane na zimno i na gorąco, bitumiczne primery, emulsje bitumiczne, asfalty modyfikowane, taśmy bitumiczne drogowe pod marką BITAREL.

    Nasze produkty są przeznaczone i stosowane do naprawy nawierzchni dróg i lotnisk, przy układaniu dróg, do uszczelniania pęknięć i spoin; przy budowie i naprawie różnego rodzaju obiektów przemysłowych i cywilnych; stosowane są również do obróbki antykorozyjnej oraz ochrony powierzchni metalowych i nadwozi pojazdów; do izolacji powierzchni rurociągów stalowych; przy naprawie wszystkich rodzajów pokryć dachowych itp.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • Współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży firmy na powierzonym terenie
    • Realizacja planów sprzedaży.
    • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i podtrzymywanie relacji z istniejącymi
    • Pozyskiwanie i analizowanie informacji dotyczących potencjalnych Klientów, rynku oraz konkurencji
    • Prowadzenie negocjacji handlowych, negocjowanie warunków współpracy z klientami
    • Dokumentację dotyczącą transakcji
    • Raportowanie wykonanych działań
    Wymagania:
    • Doświadczenie w sprzedaży B2B
    • Minimum 3-6 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość branży i rynku będzie dodatkowym atutem
    • Bardzo dobrą umiejętność organizacji pracy własnej
    • Posiadanie własnego samochodu
    • Gotowość do wyjazdów służbowych
    • Pragnienie rozwoju zawodowego
    • Biegłego posługiwania się pakietem Office
    Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę od pon. do pt. od 08.00 do 16.00 wolne weekend
    • Gwarantowane wynagrodzenie 3740 zł netto plus stałe premie
    • Аmortyzację samochodu, kompensacja paliwa, opłaty telefonii komórkowej
    • Ciekawą i samodzielną pracę