Ta oferta pracy jest nieaktualna od 93 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: WAW 01/02

    Grupa Manutan jest międzynarodową firmą od ponad 50 lat działającą w branży zaopatrzenia produkcji, magazynów i warsztatów za pośrednictwem sprzedaży katalogowej. Aktualnie operacje prowadzone są w 18 krajach na terenie Europy.

    Nasza wizja to „enterprising for a better world” dlatego szczególnie ważne jest dla nas utrzymywanie długotrwałych relacji z naszymi Klientami. Nie zależy nam na szybkim, jednorazowym sukcesie. Chcemy współpracować w oparciu o długotrwałe, szczere i uczciwe relacje. Chcielibyśmy, aby nasza działalność przyczyniła się do poprawy warunków pracy, zadowolenia pracowników oraz pomogła w odpowiedzialnym zachowaniu względem środowiska. Oferujemy pracę w międzynarodowej firmie z branży wyposażenia biur, magazynów, warsztatów.

    OPIS STANOWISKA:

    • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych na ustalonym na stałe portfolio klientów (b2b)
    • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
    • Nadzór nad operacjami bieżącymi
    • Skuteczne pozyskiwanie nowych klientów
    • Kontakt telefoniczny z klientami – połączenia wychodzące i przychodzące
    • Pozyskiwanie zamówień i zapytań ofertowych
    • Współpraca z doradcami technicznymi pracującym w terenie
    • Raportowanie wyników swoich działań i pracy w systemie ERP

    WYMAGANIA:

    • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z Klientami b2b
    • Doświadczenie w telefonicznej, skutecznej sprzedaży minimum rok
    • Dobra organizacja pracy
    • Odpowiedzialne podejście do pracy
    • Doświadczenie w długoterminowej współpracy z Klientami będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość branży
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, MS Office

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę na okres próbny (3 miesiące), następnie umowę o pracę na czas nieokreślony
    • Wynagrodzenie podstawowe plus premia w zależności od uzyskanych wyników
    • Pracę na pełny etat
    • Pracę w młodym zespole
    • Miłą atmosferę pracy
    • Inne benefity niefinansowe

    Zgłoszenia prosimy przesyłać na klikając na przycisk Aplikuj znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Więcej informacji na temat firmy oraz oferty na  www.manutan.pl

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Manutan Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 18, 02-676, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Manutan Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 18, 02-676. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.