Specjalista ds. Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.06.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 20.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZING jest jednym z największych polskich dystrybutorów papieru oraz surowców przeznaczonych do produkcji opakowań i materiałów do komunikacji wizualnej.

    ZING oferuje najwyższej jakości serwis, oparty na szerokiej wiedzy produktowej, wsparciu technicznym oraz logistycznym dostępnym w każdej siedzibie naszej firmy. W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

    • Kontakt telefoniczny z Klientami
    • Przyjmowaniem i rejestrowanie zamówień
    • Aktywną sprzedaż dopasowaną do potrzeb Klienta
    • Realizację celów sprzedażowych
    • Budowanie trwałych relacji z Klientami

    Wymagania:

    • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie w sprzedaży
    • Wykształcenie – minimum licencjat
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Doskonałe umiejętności handlowe i negocjacyjne
    • Silna orientacja na wyniki
    • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji
    • Pozytywne usposobienie
    • Umiejętność szybkiego uczenia się
    • Wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
    • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę
    • Prywatną opiekę zdrowotną
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.